Jak kupić poradnik Dieta 3D Chili?

Ponieważ nie wszystkie z nas, mają doświadczenie w dokonywaniu zakupów internetowych, postanowiłam w kilku zdaniach i za pomocą kilku obrazków, pomóc Wam w procesie zakupu poradnika Dieta 3D Chili. Cała sprawa jest bardzo prosta i nie powinna Wam zająć więcej niż kilka minut.

1. Dieta 3D Chili dostarczana jest w postaci pliku w formacie PDF, dlatego też, żeby go otrzymać musisz mieć adres e-mail, na który przyjdzie wiadomość z załącznikiem. Jeżeli nie masz takiego konta możesz go prosto założyć – ja korzystam z poczty Gmail.

2. Zakładamy, że każda z nas ma już swój adres i wie, jak obsłużyć skrzynkę pocztową. Kolejny krok to przejście na stronę Dieta 3D Chili i wypełnienie krótkiego formularza, który zbiera podstawowe dane na temat Twojego trybu życia i który znajduje się na samym dole strony. Tak, tak strona jest bardzo długa i musicie kilka razy ją przewinąć zanim zobaczycie coś takiego:

Dieta 3D Chili - krok 1

3. Po wypełnieniu formularza przechodzimy do drugiego kroku, w którym otrzymujemy informację o naszym obecnym stanie fizycznym (na podstawie danych wypełnianych w poprzednim etapie) oraz musimy wpisać swoje imię oraz adres e-mail.

Dieta 3D Chili - krok 2

4. Po prawidłowym wypełnieniu danych przechodzimy do strony z płatnościami. Kupując Dieta 3D Chili możemy skorzystać z 3 rodzajów płatności: elektroniczny przelew online (ja tak kupiłam i bardzo polecam tą metodę – pliki dostaje się natychmiast po dokonaniu płatności), tradycyjny przelew bankowy oraz płatność za pośrednictwem serwisu PayPal (to jest opcja przede wszystkim dla klientów z zagranicy, ponieważ u nas ten system płatności jest jeszcze bardzo mało popularny.

Płatność online dokonuje się wybierając swój bank w którym ma się konto i do którego posiadamy dostęp za pomocą internetu. Wybieramy nasz bank zaznaczając odpowiednią ikonkę i klikamy na przycisk Zapłać. Automatycznie zostajemy przekierowani na stronę banku gdzie logujemy się na swoje konto i dokonujemy płatności. Po udanej operacji zostajemy z powrotem przekierowani na stronę Dieta 3D Chili i po chwili otrzymujemy e-mail z zamówionymi plikami.

Dieta 3D Chili - krok 3

Wszystkie szczegóły dotyczące płatności znajdują się też na stronie Dieta 3D Chili.

 

6 Komentarzy do "Jak kupić poradnik Dieta 3D Chili?"

 1. Bożena
  Bożena 2 lata temu .Odpowiedz

  ja zamówiłam dietę 02.01.br. i do tej pory cisza. Dostałam na skrzynkę przyjęcie zamówienia i potwierdzenie przesłania pieniędzy dla ROYLAB LIMITED. Wysłałam wszystko zgodnie z Transferem.pl do Poznania na ul. Św. Marcin 73/6, monitowałam na adres admin@dieta3d.pl i nadal cisza. Domniemam, że zostałam oszukana chyba, że ktoś zna jeszcze inny adres do kontaktów bo ja nie płaciłam przez PAYU tylko na konto bankowe w PKO BP, które się podstawiło.

 2. tysia
  tysia 2 lata temu .Odpowiedz

  A co jeśli zapłaciłam 4 dni temu i do tej pory nic nie przyszło na skrzynkę?

  • Ania
   Ania 2 lata temu .Odpowiedz

   Skontaktuj się z firmą przez ich stronę – na pewno dostaniesz to co zamówiłaś

 3. Bogna
  Bogna 2 lata temu .Odpowiedz

  Super bo ja najbardziej się obawiałam tych płatności, ale tak jak napisałaś wszytsko poszło dobrze i bez problemów. Dzięki Aneczko :)

  • Ania
   Ania 2 lata temu .Odpowiedz

   Super cieszę się, że wszystko poszło ok – zapomniałam we wpisie jeszcze dodać, że płatności online obsługiwane są przez firmę PayU – korzystałam z ich usług w kilku sklepach internetowych i na 100% są bezpieczni.

Dodaj komentarz