Dietetyczne zakupy zrobione

Hej, hej – właśnie wróciłam z dietetycznych zakupów i już  nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia! Jadłospis Dieta 3D Chili na pierwszy dzień diety zapowiada się bardzo, bardzo smakowicie.  W jutrzejszym menu mam 3 dania główne i 2 przekąski. Fajnie, że śniadanie jest bardzo lekkie, bo nie lubię rano dużo jeść i będę mogła wykorzystać nowalijki. Nie udało mi się jeszcze tylko kupić mięty – mam zasuszone listki chyba jeszcze z letnio-jesiennych zbiorów, ale to nie to samo, co świeża.

Patrząc, jak będzie wyglądał mój jadłospis na następny tydzień, doszłam do wniosku, że część  ziół, które są wykorzystywane w przepisach posadzę sobie w doniczce na balkonie. Wyjdzie dużo taniej, a zawsze będę miała świeże zapasy pod ręką. Kilka produktów (np. mieszanka chińska) kupiłam gotowe, ale planuję wykorzystywać, jak najwięcej naturalnych i świeżych warzyw i na ich bazie robić gotowe dania.

Początek odchudzania na Dieta 3D Chili rozpoczynam pod znakiem imbiru. W dołączonym do jadłospisu poradniku piszą, że przyspiesza on spalanie tłuszczu i posiada składniki ujędrniające skórę i redukujące cellulit.

Zatem odliczanie czas zacząć… zostało 12 godzin :)