Ile kosztuje dzień na Dieta 3D Chili

Ile kosztuje dzień na Dieta 3D Chili?

Decydując się na dietę wiele z nas w pierwszej kolejności zwraca uwagę na to, ile będzie musiała wydać pieniędzy na zakup produktów znajdujących się w jadłospisie danej diety. Są diety, których skuteczność jest bardzo wysoka, jednak często wymagają one sporych wydatków i kupowania drogich produktów, które dodatkowo nie są powszechnie dostepne. Dla wszystkich dziewczyn, które jeszcze nie zdecydowały się na skorzystanie z 3D, przygotowałam, krótkie zestawienie zawierające średni koszt Dieta 3D Chili z podziałem na poszczególne kategorie posiłków. W kalkulacji kosztów brałam ceny podawane w sklepie internetowym Piotr i Paweł, tak więc biorąc pod uwagę, że zaopatrujemy się w innych sieciach cena może się nieznacznie różnić od podanej

  • Śniadanie (średnio 4 produkty) – ok. 3,00 zł
  • Przekąska 1 (średnio 3 produkty) – ok. 3,30 zł
  • Obiad (średnio 6 produktów) – ok. 8,50 zł
  • Przekąska 2 (średnio 3 produkty) – ok. 2,90 zł
  • Kolacja (średnio 5 produktów) – ok. 3,50 zł

Podsumowując koszt produktów potrzebnych do przygotowania wszystkich potraw spożywanych w ciągu jednego dnia na Dieta 3D Chili wynosi ok.  21,20 zł. Oczywiście trzeba przyjąć, że w wielu przypadkach jest to cena zawyżona ponieważ wiele z nas ze względu na duże posiłki spożywa tylko połowę porcji. Dodatkowo kupując wodę mineralną np. 5 litrową koszt 300 ml znacznie spada niż przyjęty przy moich obliczeniach.

5 Komentarzy do "Ile kosztuje dzień na Dieta 3D Chili?"

  1. Dorota
    Dorota 7 miesięcy temu .Odpowiedz

    WITAM ILE KOSZTUJE TA DIRTA BO CHCIALAM TROCHE ZRUCCIC BO MI SIE ZDROWIE SYPIE PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM

  2. Gruba
    Gruba 2 lata temu .Odpowiedz

    Kurcze porcje maławe. Kupiłam wagę kuchenną i dopiero sie załamałam jak tycityci wszystkiego. Po świętach trudno sie zabierać do takich okruszków. A ilości wody jaką wypijam aby zagłuszyć głód tylko rozwaliły zołądek. Ciężka sprawa. Od poniedizałku znowu zaczynam. Po 4 dniach był weekend i brak dostępu do przypraw _wyjazd! dieta ogólnie zapowiadała się ok. Po 4 dniach przytyłam (pewnie od wody 1,2 kg – :( załamka

  3. Nick
    Nick 2 lata temu .Odpowiedz

    Zrobiłam zakupy dla 2 osób na cały tydzień z góry (1 tydzień) w Auchan i zapłacilam ok 100 zł. Czyli na osobę wychodzi niecałe 50 zl biorąc pod uwagę, że niektóre produkty (np. sos tabasco, musztarda, przyprawy) wystarczą nam na więcej niż tydzień.

  4. LenkaK
    LenkaK 2 lata temu .Odpowiedz

    No myślę że cena jest bardzo dobra, zważywszy że jemy zdrowo i na dodatek chudniemy! Mam nadzieję, że i mnie ta dieta pomoże :)

    • Ania
      Ania 2 lata temu .Odpowiedz

      Jak nie to My pomożemy i Tobie i diecie ;)

Dodaj komentarz