Jak używać Dieta 3D Chili PDF

Dieta 3D Chili PDF – jak zainstalować i używać

Dieta 3D Chili PDF dostarczana jest w pliku elektronicznym zapisanym w popularnym formacie formacie upowszechnianym przez firmę Adobe. Niektóre z Was mogą mieć problem z otworzeniem i przeczytaniem takiego pliku, dlatego postanowiłam napisać krótką instrukcję, jak zainstalować program, który pozwoli pobrać i otworzyć Dieta 3D Chili PDF.

Do tego celu możecie wykorzystać dwa darmowe programy: Adobe Reader lub Foxit Reader – klikając na nazwy tych programów od razu przejdziecie do stron, z których można je bezpłatnie pobrać. Dodam, że program Adobe Reader w większości nowych komputerów jest instalowany od razu, tak więc być może nie będziecie musiały nic instalować.

Poniżej zamieszczam instrukcję, jak zainstalować Foxit Reader:

1. Przechodzimy na stronę producenta.

2. Na stronie głównej w prawej części znajduje się przycisk Download Now – klikamy na niego i automatycznie rozpoczyna się pobieranie pliku instalacyjnego na nasz komputer – najlepiej zapisać go sobie na pulpicie, żeby potem nie trzeba było go szukać :).

Dieta 3D Chili w PDF

3. Klikamy na ikonkę programu i na okienku, które nam wyskoczy, klikamy w przycisk Uruchom:

Dieta 3D Chili w PDF

4. W kolejnym kroku pojawi nam się okno instalacyjne programu – klikamy Next i akceptujemy warunki licencji i klikamy Next:

Dieta 3D Chili w PDF

Dieta 3D Chili w PDF

5. Dalej pojawi się okienko z propozycją instalacji dodatków – jeżeli ich nie chcemy (nie są do niczego potrzebne) odhaczamy odpowiednie opcje i klikamy Next:

Dieta 3D Chili w PDF

6. Zostawiamy domyślną lokalizację, w której ma się zainstalować program i klikamy Next:

Dieta 3D Chili w PDF

7. Program zapyta się nas jakie ma zainstalować komponenty – zostawiamy tylko PDF-Viewer files i klikamy Next:

Dieta 3D Chili w PDF

8. W kolejnym kroku zostawiamy zaznaczoną pierwszą i ostatnią opcję i klikamy Next:

Dieta 3D Chili w PDF

9. W ostatnim etapie klikamy przycisk Install i rozpoczyna się instalacja programu na naszym komputerze:

Dieta 3D Chili w PDF

Po zainstalowaniu bez problemu będziecie mogły otworzyć Dieta 3D Chili PDF i korzystać z zamieszczonych w nim informacji.